top of page

HAKKIMIZDA

Harmancı Etiket, 1931 yılında dantel ve şerit üreticisi olarak kuruldu. 70'lerde hazır giyim sektörünün büyümesi ile sonra, önce dokuma, sonra da diğer etiket çeşitlerinin üretimine yatırım yaptı. Dünya çapında en eski etiket üreticilerinden biri olan Harmancı, Türkiye’nin en büyük üretim kapasitesine ve pazar payına sahiptir. Global bir etiket üreticisi olarak; müşterilerine her zaman daha iyi bir hizmet vermek adına, fiyat-kalite performansı, hızlı teslimat ve güvenilirliğe önem vermektedir.

Tasarım ekibimiz, müşteri sezon trendlerine göre yeni tasarımlar geliştirmektedir. Kendi bünyemizde tasarlama ve üretme imkânı; kalite-fiyat performansı, tutarlılık ve hızlı hizmet alanlarında bizi birçok rakibimizin önüne geçirmektedir.

Kurulduğumuz günden bugüne sadece müşterilerimize hizmet vermekle kalmayıp, dünyamızı ve sektörümüzü daha iyiye taşıyabilmek amacıyla; tüm etik çalışma ve çevre koruma ilkelerine uymaktan gurur duyuyoruz.

Şirket olarak katıldığımız alanlarda öncü olmayı ve sürdürülebilir büyüme yaratmayı hedefliyoruz ve bunun ancak temel değerlerimize sadık kalarak, en iyi ürünleri yaratmanın sonucunda olabileceğine inanıyoruz. Kültürel değerlerin sürdürülebilirliğini ve geliştirilmesini sağlamak amacıyla, topluma yardımcı projelerde gönüllü olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

 

Üye olduğumuz projelerden bir tanesi Better Cotton Initiative'dir (BCI). Bu global projenin amacı; dünyada pamuk üretilen çevrenin korunmasını, pamuk yetiştirenlerin korunmasını ve ilgili tekstil sektörünün geleceğinin korunmasını sağlamaktır.

Müşterilerimiz, ortaklarımız ve çalışanlarımızla şeffaf bir politika yürütmeyi hedeflediğimizden, gelen talepler doğrultusunda her türlü bağımsız denetime girmeye açığız.

   - Sertifikalarımız

1961 yılında kurulan Türkiye Tekstil Sanayi İşverenler Sendikası (TTSİS) kurucularından olup o günden beri kurumun üyesiyiz. İşçi ve işveren haklarını eşit olarak korumayı hedefleyen bir politika izlediğimizden çalışanlarımız da haklarını kullanmak amacıyla, Türkiye Tekstil, Örme ve Giyim Sanayi İşçileri Sendikası (TEKSİF) üyesidir.

MÜŞTERİ ODAKLI
DÜRÜST VE ŞEFFAF
İŞ AHLAKI VE SORUMLULUK
YENİLİKÇİ VE GİRİŞİMCİ
ÇEVRE VE SOSYAL FARKINDALIK
SÜREKLİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR BÜYÜME
bottom of page